Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Orange Polska

ul. Aleje Jerozolimskie 160 Warszawa

Mapa

800 300...

800 300 400

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości komercyjne, nieruchomości gruntowe

www.nieruchomosci.orange.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Dariusz Afrykański
  • Bartosz Hajdarowicz
  • Agnieszka Kędziora
  • +3

O nas

Orange Polska oferuje na sprzedaż ponad 300 nieruchomości o przeznaczeniu komercyjnym i mieszkalnym na terenie całej Polski. Ponadto do wynajęcia - powierzchnie biurowe, usługowo-handlowe i magazynowe w rozpoznawalnych lokalizacjach biznesowych.

Nieruchomości Orange to:
szeroki wybór budynków biurowych, magazynowych, technicznych, gruntów inwestycyjnych, lokali komercyjnych, domów i działek;
najlepsze adresy: atrakcyjne lokalizacje w centrach miast wojewódzkich, powiatowych i w mniejszych miejscowościach;
potencjał inwestycyjny: nieruchomości na biura, usługi, hotele, logistykę, akademiki i inne projekty deweloperskie.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

31

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Orange Polska

Filtruj

3 500 000 zł3 153 m² 1 110,05 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Działka inwestycyjna na obrzeżach miasta: - o dużej powierzchni użytkowej, - położona przy drodze wojewódzkiej, -...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Polna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków z parkingiem: - położony w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, - w otoczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mickiewicza

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 030 000 zł1 623 m² 634,63 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość przy głównej ulicy: - bezpośrednie sąsiedztwo zabudowy mieszkalnej, - w pobliżu obiektów...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 780 m² 410,11 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Atrakcyjna nieruchomość w centrum: - położona w aktywnej gospodarczo strefie miasta, - w bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 470 m² 605,19 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 50 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 750 m² 800 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Zespół budynków biurowo-technicznych: - zlokalizowany na dużej działce, - w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej...

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 919 m² 1 037 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum: - przeznaczona pod działalność usługową. - w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej...

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Budynek biurowy w Sosnowcu: - położony na peryferiach miasta, - w obrębie zabudowy zabudowy mieszkalno-usługowej, - w sąsiedztwie głównych...

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł1 250 m² 700 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość na cele mieszkaniowo - usługowe: - w sąsiedztwie budynków użyteczności publicznej i terenów...

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w sąsiedztwie intensywnej zabudowy śródmiejskiej, - przy głównej...

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 185 m² 4 081,63 zł/m²

Wioleta Czarnecka

Wioleta Czarnecka

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do...

Szczegóły ogłoszenia

33 000 000 zł6 771 m² 4 873,73 zł/m²

Wioleta Czarnecka

Wioleta Czarnecka

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 29 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja...

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł4 566 m² 295,66 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Działka inwestycyjna z zabudowaniami: - o dużej powierzchni gruntu, - bezpośrednio przy drodze publicznej, -...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł168 m² 1 547,62 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt w sąsiedztwie osiedla wielorodzinnego, w warszawskiej dzielnicy Wesoła.Działka nr ew. 58/7 o powierzchni 168 m2...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł552 m² 1 811,59 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m .Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł71 m² 1 690,14 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum miasta: - idealny na cele handlowo - usługowe, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z dobrym...

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wawelska

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł2 564 m² 565,52 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość pod usługi, w pobliżu jeziora i plaży miejskiej. Działki o łącznej powierzchni 2 005...

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł3 605 m² 418,86 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duży kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł357 m² 756,30 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 30 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja...

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 392 m² 850,72 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek na największym osiedlu miasta: - w niedalekiej odległości od centrum miasta, - w sąsiedztwie zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł3 979 m² 1 156,07 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta: - idealna pod działalność usługową, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z własnym...

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duży budynek biurowy w centrum miasta : - otoczony śródmiejską zabudową mieszkaniowo-usługową, - w bliskiej...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł297 m² 505,05 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek z pierwszoplanową ekspozycją na Starym Rynku Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł127 m² 1 181,10 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Jeleniej Górze. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 326/1...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość lokalowa w sercu miejscowości: - w pobliżu kluczowych udogodnień publicznych, - otoczona zabudową mieszkaniową jednorodzinną...

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł156 m² 314,10 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w pobliżu centrum Katowic: - przy węźle komunikacyjnym, - graniczy z terenami zieleni i rekreacji, - zaledwie 1 km od lotniska. Na...

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m położony na działce...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 281 m² 468,38 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość z zabudowaniami: - 500 m od głównego deptaka, - w pierwszej linii zabudowy, - położony...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 428 m² 595,24 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duży budynek biurowy z garażami i parkingiem, blisko granicy z Niemcami. Budynek biurowy 3-kondygnacyjny...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 100 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. -...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł953 m² 419,73 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość pod usługi publiczne obok Urzędu Gminy. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 708 m² 995,32 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w centrum Pucka: - w otoczeniu zabudowy handlowo-usługowej i mieszkaniowej, - z miejscami parkingowymi na terenie, - idealny pod...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka z zabudowaniami: - z budynkiem o charakterze półschronu, - sąsiadująca z obszarem...

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł19 883 m² 30,93 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka inwestycyjna, np. pod zabudowę mieszkaniową. Działka o powierzchni 19 833 m z pozostałościami...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł956 m² 585,77 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowo-usługowy: - zlokalizowany w centrum miasta, - w pobliżu głównej trasy komunikacyjnej, - wśród...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 083 m² 424,75 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy z magazynem: - w samym centrum miasta, - w otoczeniu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, -...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

Nieruchomości Orange

Nieruchomości Orange

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej. Przedmiot transakcji...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 960 m² 165,54 zł/m²

Nieruchomości Orange